Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Ottevaere

Leuvensesteenweg 135
3190 Boortmeerbeek 

Telefoon:015 51 13 79
E-Mail: info@ottevaerenv.be

BTW: BE 0420.902.004


Stephane Ottevaere
Stephane Ottevaere
Directeur

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : stephane.ottevaere@ottevaerenv.be

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : stephane.ottevaere@ottevaerenv.be
Dirk Ottevaere
Dirk Ottevaere
Directeur

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : dirk.ottevaere@ottevaerenv.be

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : dirk.ottevaere@ottevaerenv.be
Davy Joos
Davy Joos
Operationeel directeur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : davy.joos@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : davy.joos@ottevaerenv.be


Wouter Beckx
Wouter Beckx
Verkoopadviseur & Specialist BMW M

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Wouter.beckx@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Wouter.beckx@ottevaerenv.be
Kasper Van Eester
Kasper Van Eester
Verkoopsadviseur BMW

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: Kasper.van-eester@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: Kasper.van-eester@ottevaerenv.be
Olivier Boon
Olivier Boon
Verkoopsadviseur BMW & Premium Selection

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : olivier.boon@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : olivier.boon@ottevaerenv.be
Pieter Ingelaere
Pieter Ingelaere
Afleveraar

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: pieter.ingelaere@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: pieter.ingelaere@ottevaerenv.be


Miguel Deroover
Miguel Deroover
B2B / Fleet Manager

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : miguel.deroover@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : miguel.deroover@ottevaerenv.be
Caroline Goovaerts
Caroline Goovaerts
Business development adviseur
Johan Vercammen
Johan Vercammen
Business Development Manager

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: johan.vercammen@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: johan.vercammen@ottevaerenv.be


Matthias Ottevaere
Matthias Ottevaere
Aftersales Manager

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Matthias.Ottevaere@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Matthias.Ottevaere@ottevaerenv.be
Olivier Boon
Olivier Boon
Verkoopsadviseur BMW & Premium Selection

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : olivier.boon@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : olivier.boon@ottevaerenv.be


Matthias Ottevaere
Matthias Ottevaere
Aftersales Manager

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Matthias.Ottevaere@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Matthias.Ottevaere@ottevaerenv.be
Koen Feyaerts
Koen Feyaerts
Service Adviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Koen.Feyaerts@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Koen.Feyaerts@ottevaerenv.be
Michaël Tobback
Michaël Tobback
Receptie verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Michael.tobback@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Michael.tobback@ottevaerenv.be
Eli Kerckhoffs
Eli Kerckhoffs
Service Advisor

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Eli.kerckhoffs@ottevaerenv.be

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Eli.kerckhoffs@ottevaerenv.be
Tom Jacobs
Tom Jacobs
Planning & Customer Care Verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: tom.jacobs@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: tom.jacobs@ottevaerenv.be


Stijn Dierickx
Stijn Dierickx
Marketingverantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: stijn.dierickx@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: stijn.dierickx@ottevaere.net.bmw.be


Ann Verheyden
Ann Verheyden
Verantwoordelijke Boekhouding & Administratie

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Ann.verheyden@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Ann.verheyden@ottevaerenv.be
Katie Van Lindt
Medewerker boekhouding en administratie

Tel: 015 51 13 79 015 51 13 79
E mail: Katie.Van-Lindt@ottevaerenv.be

Tel: 015 51 13 79 015 51 13 79
E mail: Katie.Van-Lindt@ottevaerenv.be


Davy De Broyer
Davy De Broyer
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Davy.de-broyer@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Davy.de-broyer@ottevaerenv.be


Eddy Mariën
Eddy Mariën
Kwaliteitsverantwoordelijke

Olivier Hermans
Olivier Hermans
Werkplaatsverantwoordelijke

Kenny Van der Auwera
Kenny Van der Auwera
Onderhoudstechnieker

Toon de Ridder
Toon De Ridder
Onderhoudstechnieker

Bart Verheyen
Bart Verheyen
Onderhoudstechnieker

Leeroy Beukelaers
Leeroy Beuckelaar
Onderhoudstechnieker



Steve Bogaert
Steve Bogaert
Verantwoordelijke werkplaats carrosserie

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: steve.bogaert@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: steve.bogaert@ottevaerenv.be
Salvatore Murgo
Salvatore Murgo
Carrosserie medewerker

Kenny Beckers
Kenny Beckers
Carrosserie Medewerker

Rudi Rohart
Rudi Rohart
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : rudi.rohart@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : rudi.rohart@ottevaerenv.be

Verkoop

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

Contact

Telefoon: 015 51 13 79 - 2 015 51 13 79 - 2
E-Mail: info@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:30 - 17:00

Tweedehandswagens

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

Contact

Telefoon: 015 51 13 79 - 2 015 51 13 79 - 2
E-Mail: matthias.ottevaere@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:30 - 17:00

Receptie

Contact

Telefoon : 015 51 13 79 - 4 015 51 13 79 - 4
E-mail : Michael.tobback@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 18:30

Magazijn

Contact

Telefoon : 015 50 09 13 015 50 09 13
E-Mail: Davy.de-broyer@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top