Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Ottevaere

Leuvensesteenweg 135
3190 Boortmeerbeek 

Telefoon:015 51 13 79
E-Mail: info@ottevaerenv.be


Stephane Ottevaere
Stephane Ottevaere
Directeur

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : stephane.ottevaere@ottevaerenv.be

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : stephane.ottevaere@ottevaerenv.be
Dirk Ottevaere
Dirk Ottevaere
Directeur

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : dirk.ottevaere@ottevaerenv.be

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : dirk.ottevaere@ottevaerenv.be
Davy Joos
Davy Joos
Operationeel directeur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : davy.joos@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : davy.joos@ottevaerenv.be


Wouter Beckx
Wouter Beckx
Verkoopadviseur & Specialist BMW M

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Wouter.beckx@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Wouter.beckx@ottevaerenv.be
Kasper Van Eester
Kasper Van Eester
Verkoopsadviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: Kasper.van-eester@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: Kasper.van-eester@ottevaerenv.be
Lee-Roy Afeli
Lee-Roy Afeli
Afleveraar

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Lee-roy.afeli@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Lee-roy.afeli@ottevaerenv.be


Miguel Deroover
Miguel Deroover
B2B / Fleet Manager

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : miguel.deroover@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : miguel.deroover@ottevaerenv.be
Caroline Goovaerts
Caroline Goovaerts
Business development adviseur


Matthias Ottevaere
Matthias Ottevaere
Aftersales Manager

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Matthias.Ottevaere@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Matthias.Ottevaere@ottevaerenv.be


Matthias Ottevaere
Matthias Ottevaere
Aftersales Manager

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Matthias.Ottevaere@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Matthias.Ottevaere@ottevaerenv.be
Koen Feyaerts
Koen Feyaerts
Service Adviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Koen.Feyaerts@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Koen.Feyaerts@ottevaerenv.be
Michaël Tobback
Michaël Tobback
Receptie verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Michael.tobback@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Michael.tobback@ottevaerenv.be
Dave Popelier
Dave Popelier
Service Advisor carrosserie

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Dave.popelier@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Dave.popelier@ottevaerenv.be
Eli Kerckhoffs
Eli Kerckhoffs
Service Advisor

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Eli.kerckhoffs@ottevaerenv.be

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Eli.kerckhoffs@ottevaerenv.be


Elien Van den Enden
Elien Van Den Enden
Marketing verantwoordelijke

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-Mail : Elien.van-den-enden@ottevaerenv.be

Telefoon : 015 51 13 79 015 51 13 79
E-Mail : Elien.van-den-enden@ottevaerenv.be


Ann Verheyden
Ann Verheyden
Verantwoordelijke Boekhouding & Administratie

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Ann.verheyden@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Ann.verheyden@ottevaerenv.be
Marlies Cumps
Marlies Cumps
Medewerker boekhouding en administratie

Tel: 015 51 13 79 015 51 13 79
Email: Marlies.cumps@ottevaerenv.be

Tel: 015 51 13 79 015 51 13 79
Email: Marlies.cumps@ottevaerenv.be


Davy De Broyer
Davy De Broyer
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Davy.de-broyer@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Davy.de-broyer@ottevaerenv.be


Eddy Mariën
Eddy Mariën
Kwaliteitsverantwoordelijke

Olivier Hermans
Olivier Hermans
Werkplaatsverantwoordelijke

Kenny Van der Auwera
Kenny Van der Auwera
Onderhoudstechnieker

Toon de Ridder
Toon De Ridder
Onderhoudstechnieker

Leeroy Beukelaers
Leeroy Beukelaers
Onderhoudstechnieker

Bart Verheyen
Bart Verheyen
Onderhoudstechnieker

Wouter Vanderzypen
Wouter Vanderzypen
Diagnosetechnieker



Steve Bogaert
Steve Bogaert
Carrosserie verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: steve.bogaert@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: steve.bogaert@ottevaerenv.be
Piotr Jedras
Piotr Jedras
Carrosserie medewerker

Nick Claes
Nick Claes
Carrosserie medewerker


Verkoop

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

Contact

Telefoon: 015 51 13 79 - 2 015 51 13 79 - 2
E-Mail: info@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:30 - 17:00

Tweedehandswagens

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

Contact

Telefoon: 015 51 13 79 - 2 015 51 13 79 - 2
E-Mail: matthias.ottevaere@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:30 - 17:00

Receptie

Contact

Telefoon : 015 51 13 79 - 4 015 51 13 79 - 4
E-mail : Michael.tobback@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 18:30

Magazijn

Contact

Telefoon : 015 50 09 13 015 50 09 13
E-Mail: Davy.de-broyer@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top