Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Ottevaere.

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

Telefoon: 015 51 13 79
E-mail: info@ottevaerenv.be

Stephane Ottevaere
Directie

Dirk Ottevaere
Directie

Davy Joos
Davy Joos
Operationeel directeur

Telefoon: 015 50 09 17 015 50 09 17
E-mail : davy.joos@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 50 09 17 015 50 09 17
E-mail : davy.joos@ottevaerenv.be


Frederic Tavernier
Frederic Tavernier
Verkoopadviseur / Marketing verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Frederic.tavernier@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Frederic.tavernier@ottevaerenv.be
Wouter Beckx
Wouter Beckx
Verkoopadviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Wouter.beckx@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Wouter.beckx@ottevaerenv.be
Bart Vandervelde
Bart Vandervelde
Verkoopadviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: Bart.Vandervelde@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: Bart.Vandervelde@ottevaerenv.be
Matthias Ottevaere
Matthias Ottevaere
Verkoper Tweedehandswagens

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Matthias.Ottevaere@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Matthias.Ottevaere@ottevaerenv.be
Lee-Roy Afeli
Lee-Roy Afeli
Afleveraar

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Lee-roy.afeli@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Lee-roy.afeli@ottevaerenv.be


Miguel Deroover
Miguel Deroover
B2B / Fleet Manager

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : miguel.deroover@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : miguel.deroover@ottevaerenv.be
Caroline Goovaerts
Caroline Goovaerts
Business development adviseur


Bragi Tilkin
Bragi Tilkin
Aftersales Manager

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : bragi.tilkin@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : bragi.tilkin@ottevaerenv.be
Michaël Tobback
Michaël Tobback
Receptie verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Michael.tobback@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Michael.tobback@ottevaerenv.be
Toon De Proft
Toon De Proft
Carrosserie verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Toon.de-proft@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Toon.de-proft@ottevaerenv.be
Dries De Mey
Dries De Mey
Service Adviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Dries.De-Mey@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Dries.De-Mey@ottevaerenv.be
Koen Feyaerts
Koen Feyaerts
Service Adviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Koen.Feyaerts@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Koen.Feyaerts@ottevaerenv.be
Ward Aerts
Ward Aerts
Service Adviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: ward.aerts@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: ward.aerts@ottevaerenv.be


Ann Verheyden
Ann Verheyden
Verantwoordelijke Boekhouding & Administratie

Telefoon: 015 500 911 015 500 911
E-mail : Ann.verheyden@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 500 911 015 500 911
E-mail : Ann.verheyden@ottevaerenv.be
Julie Naulaerts
Julie Naulaerts
Boekhouding & administratie

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail Julie.naulaerts@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail Julie.naulaerts@ottevaerenv.be


Davy De Broyer
Davy De Broyer
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 015 50 09 13 015 50 09 13
E-mail : Davy.de-broyer@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 50 09 13 015 50 09 13
E-mail : Davy.de-broyer@ottevaerenv.be
Eli Kerckhoffs
Eli Kerckhoffs
Magazijnier

Telefoon: 015 50 09 13 015 50 09 13
E-mail : Eli.kerckhoffs@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 50 09 13 015 50 09 13
E-mail : Eli.kerckhoffs@ottevaerenv.be


Eddy Mariën
Eddy Mariën
Werkplaatsverantwoordelijke

Pieter Cleynhens
Pieter Cleynhens
Diagnosetechnieker

Raf Dekeersmaeker
Raf Dekeersmaeker
Diagnosetechnieker

Bart Verheyen
Bart Verheyen
Onderhoudstechnieker

Wouter Delvael
Toon De Ridder
Onderhoudstechnieker

Kevin Grieve
Kevin Grieve
Onderhoudstechnieker

Olivier Hermans
Olivier Hermans
Onderhoudstechnieker

Wouter Vanderzypen
Wouter Vanderzypen
Onderhoudstechnieker


Verkoop

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

Contact

Telefoon: 015 51 13 79 - 2 015 51 13 79 - 2
E-Mail: info@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:30 - 17:00

Tweedehandswagens

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

Contact

Telefoon: 015 51 13 79 - 2 015 51 13 79 - 2
E-Mail: matthias.ottevaere@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:30 - 17:00

Magazijn

Contact

Telefoon : 015 50 09 13 015 50 09 13
E-Mail: Davy.de-broyer@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00

Receptie

Contact

Telefoon : 015 51 13 79 - 4 015 51 13 79 - 4
E-mail : Michael.tobback@ottevaerenv.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 18:30

BMW Ottevaere

Leuvensesteenweg 135 , 3191 Boortmeerbeek-Hever Belgium
Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Vraag een offerte
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Volg ons op Facebook

Volg ons op Facebook

Klik hier
Top