Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Ottevaere.

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

Telefoon: 015 51 13 79
E-mail: info@ottevaere.net.bmw.be

Stephane Ottevaere
Directie

Dirk Ottevaere
Directie

Davy Joos
Operationeel directeur

Telefoon: 015 50 09 17 015 50 09 17
E-mail : davy.joos@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 50 09 17 015 50 09 17
E-mail : davy.joos@ottevaere.net.bmw.be


Frederic Tavernier
Verkoopadviseur / Marketing verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Frederic.tavernier@ottevaere.net.mini.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Frederic.tavernier@ottevaere.net.mini.be
Lee-Roy Afeli
Afleveraar

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Lee-roy.afeli@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Lee-roy.afeli@ottevaerenv.be
Wouter Beckx
Verkoopadviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Wouter.beckx@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Wouter.beckx@ottevaerenv.be
Miguel Deroover
B2B / Fleet Manager

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : miguel.deroover@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : miguel.deroover@ottevaere.net.bmw.be
Matthias Ottevaere
Verkoper Tweedehandswagens

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : matthias.ottevaere@partner.bmw.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : matthias.ottevaere@partner.bmw.be
Bart Vandervelde
Verkoopadviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: Bart.Vandervelde@ottevaerenv.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail: Bart.Vandervelde@ottevaerenv.be
Caroline Goovaerts
Business development adviseur


Michaël Tobback
Receptie verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Michael.tobback@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Michael.tobback@ottevaere.net.bmw.be
Toon De Proft
Service adviseur & Carrosserie verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Toon.de-proft@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Toon.de-proft@ottevaere.net.bmw.be
Dries De Mey
Service Adviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Dries.De-Mey@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Dries.De-Mey@ottevaere.net.bmw.be
Bragi Tilkin
Naverkoop verantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : bragi.tilkin@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : bragi.tilkin@ottevaere.net.bmw.be
Eddy Marien
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Eddy.marien@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Eddy.marien@ottevaere.net.bmw.be
Koen Feyaerts
Service Adviseur

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Koen.Feyaerts@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Koen.Feyaerts@ottevaere.net.bmw.be


Ann Verheyden
Verantwoordelijke Boekhouding & Administratie

Telefoon: 015 500 911 015 500 911
E-mail : ann.verheyden@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 500 911 015 500 911
E-mail : ann.verheyden@ottevaere.net.bmw.be


Davy De Broyer
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 015 50 09 13 015 50 09 13
E-mail : Davy.de-broyer@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 50 09 13 015 50 09 13
E-mail : Davy.de-broyer@ottevaere.net.bmw.be
Eli Kerckhoffs
Magazijnier

Telefoon: 015 50 09 13 015 50 09 13
E-mail : Eli.kerckhoffs@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 50 09 13 015 50 09 13
E-mail : Eli.kerckhoffs@ottevaere.net.bmw.be


Eddy Mariën
Diagnosetechnieker

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Eddy.marien@ottevaere.net.bmw.be

Telefoon: 015 51 13 79 015 51 13 79
E-mail : Eddy.marien@ottevaere.net.bmw.be
Raf Dekeermaeker
Onderhoudstechnieker

Bart Verheyden
Onderhoudstechnieker

Wouter Delvael
Onderhoudstechnieker

Pieter Cleynhens
Diagnosetechnieker

Kevin Grieve
Onderhoudstechnieker

Olivier Hermans
Onderhoudstechnieker

Wouter Vanderzypen
Onderhoudstechnieker


Verkoop

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

Contact

Telefoon: 015 51 13 79 - 2 015 51 13 79 - 2
E-Mail: info@ottevaere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 09:30 - 17:00

Tweedehandswagens

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

Contact

Telefoon: 015 51 13 79 - 2 015 51 13 79 - 2
E-Mail: Joery.hoeven@ottevaere.net.BMW.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 09:30 - 17:00

Magazijn

Contact

Telefoon : 015 50 09 13 015 50 09 13
E-Mail: Davy.de-broyer@ottevaere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00

Receptie

Contact

Telefoon : 015 51 13 79 - 4 015 51 13 79 - 4
E-mail : Michael.tobback@ottevaere.net.BMW.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 19:00

BMW Ottevaere

Leuvensesteenweg 135
3191 Boortmeerbeek-Hever

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top